Elektromobilita

Strom_5_orig

  • Elektromobilita je v dnešní době velmi zmiňovaný pojem, jedná se zjednodušeně o pohyb vozidel pomocí elektrické energie. Ať už elektromobilů, elektrických motocyklů, elektrokol nebo také prostředků hromadné dopravy ve městě.
  • Elektromobilita je spolu s obnovitelnou energií součástí dopravní budoucnosti, jenž má zmírnit změny klimatu způsobené vlivem člověka (tzv. uhlíková stopa). Hlavním důvodem je nulová produkce lokálních emisí a tím snížení ekologické zátěže.
  • Vhodná je kombinace vlastní fotovoltaické elektrárny, ze které se elektromobil přes dobíjecí stanici dobíjí z vlastní elektrické energie.

 

Dobíjecí stanice

Jsme schopni Vám navrhnout optimální řešení pro dobíjecí stanici, ať už se jedná o stanici veřejnou v parkovacích domech, nebo soukromou u rodinného domu. Pro vytvoření nezávazné nabídky na Váš projekt nás kontaktuje na náš email.

Nabíjecí stanice CIONVeřejná nabíjecí stanice i-ChargeVeřejná nabíjecí stanice i-ChargeVeřejná nabíjecí stanice i-ChargeProjektová dokumentace parkovací dům

Různé provedení dobíjecích stanic podle požadavků a místa umístění, ukázka projektové dokumentace řešící FVE a dobíjecí stanice v parkovacím domě